Zbohatnite na kryptomenách

Počuli ste už o nejakých spôsoboch ako by ste prostredníctvom takýchto virtuálnych mien mohli zbohatnúť?

kryptoměna

Ťažba – resp. dolovanie
Ak chcete začať, musíte si zabezpečiť potrebné vybavenie, jeho kapacitu a náklady. Je potrebné poznamenať, že zarábanie na kryptografickú banku zahŕňa 24/7 prevádzku počítača alebo tzv. farmy. Farmy sú súbor veľmi výkonných zariadení na extrakciu meny, napríklad 8 grafických kariet pripojených k základnej doske. Nezabudnite, že trh s kryptografickými menami je veľmi nestabilný a nestojí za to investovať do pôvodne beznádejnej meny.

Výber zariadenia
Kryptu môžete využiť na GPU, CPU a ASIC. S prvými dvoma to je jasné, a ASIC je nová technológia pre dolovanie. Je oveľa výkonnejší ako grafické karty a procesory a má tiež nižšiu spotrebu energie. Takéto bloky nie sú drahé ale ani nie sú vhodné pre začiatočníkov. Použitie procesorov v súčasnej realite je nerentabilné bez ohľadu na ostatné podmienky, pretože proces ťažby na procesore je extrémne pomalý a energeticky náročný. Najlepší spôsob ťažby pre začiatočníkov je získavanie kryptovej meny na grafických kartách. Nie sú veľmi drahé, majú veľa variácií a sebestačnosť do jedného roka. Pri výbere grafickej karty by ste mali byť vedený cenou / vydané hash a spotrebovaným napätím.

Výber programu pre ťažbu
Malo by sa okamžite konštatovať, že pre rôzne typy grafických kariet a kryptografických mien sú potrebné rôzne programy. K dnešnému dňu je hlavným programom spoločnosti Pharma Ethereum Claymore Dual Ethereum Miner.

bitcoin

Výber peňažnej pokladnice na výber finančných prostriedkov
Peniaze vždy musia ísť niekam. Môžete ich zobraziť v peňaženke a môžete okamžite prejsť na burzu a na zámenu na eurá. Príkladom jednej z týchto peňaženiek môže byť EXMO. Táto stránka je venovaná výhradne kryptu a je veľmi vhodná pre začiatočníkov.