Spestrite svoje bývanie!

Stretli ste sa aj vy s pocitom, že máte doma všetko fádne v bežných farbách a chceli by ste to zmeniť? Prajete si navodiť doma rozličné atmosféry za pomoci jedného svetla? Ak si odpovedáte na tieto otázky slovom áno, potom by ste mali rozhodne poznať RGB led pás, ktorý zaručí všetko po čom túžite.

Každý z nás sa už doteraz musel stretnúť s LED svetlami, ktoré takmer úplne nahradili klasické žiarovky. Je to tak najmä preto, pretože ponúkajú oveľa viac výhod ako ich predchodcovia. Majú nižšiu spotrebu, čo sa po čase prejaví vo vašej peňaženke pozitívnym smerom. Neobsahujú látky, ktoré by mohli akýmkoľvek spôsobom znečisťovať životné prostredie, a tým pádom sa po spotrebovaní žiarovky nevpúšťajú do zeme žiadne škodliviny ako je napríklad ortuť. Okrem toho však poskytujú aj omnoho krajší a modernejší dizajn ako tie klasické. A to práve v podobe LED pásov, o ktorých si povieme viac.

led pas

RGB, alebo red, green and blue, sú základné farby, z ktorých pásik vytvára aj ďalšie. Ide teda o špeciálnu svetelný pás, ktorý svieti farebne, na takú farbu akú si vy sami zvolíte. Znamená to teda že ak máte práve náladu na pokojnú zelenú či modrú, môžete si ju zapnúť a užívať si ju. No ak vás v zápätí táto nálada opustí a vy máte chuť na vzrušenie, okamžite ju môžete zmeniť na vášnivú červenú. Všetko sa spúšťa a vypína pomocou maličkého ovládača, ktorý je jednoduchý na používanie. Okrem toho nájdete na tomto ovládači aj možnosť rozličných efektov, napríklad blikanie či postupné zhasínanie alebo automatický prechod farieb.

svetlo led

RGB led pásy sú vhodné do každého typu domácnosti a rozhodne by ste ich mali vyskúšať aj vy. Cenovo sú veľmi dostupné, no záleží od počtu žiaroviek na páse a samozrejme aj od rozmerov celého pásu. Nebojte sa vyskúšať tieto vymoženosti aj vy a spestrite si váš domov týmto krásnym doplnkom.