Nuru masáž je tantrický zázrak

Radi skúšate nové veci? Uvoľnenie v podobe po ťažkom dni vždy padne vhod. Klasická masáž je síce najznámejšia je niekedy až povinnou záležitosťou v prípade zdravotných problémov, ale tantra je niečo nové, niečo ľuďmi neprebádané. Tantrická masáž verejnosti ešte nie je natoľko známa, aby o nej vôbec rozšírili detailné informácie, ktoré vás nenútene určite zaujmú. Po jej absolvovaní bude postarané o vaše zmysly, pomáha vylučovať toxíny z tela, takisto pocítite psychickú a fyzickú úľavu. Namaste rituál vás naladí na jednu vibráciu s vašou masérkou, následne budete prijímať jej energiu v podobe dotykov. Ďalší bonus bude nabranie nových sexuálnych síl, čo pri klasickej masáži nehrozí. Môžu sa jej zúčastniť obe pohlavia.

masáže tantra priestor

Ak vás teda myšlienka tantrickej masáže zaujala alebo naopak hľadáte jej konkrétny druh, mali by ste spozornieť pri slovnom spojení nuru masaz. Pochádza z japonskej Kawasaki a je to erotická masážna technika. Bola populárna v období, kedy bola prostitúcia obmedzovaná. Mali o ňu záujem návštevníci tradičných japonských kúpeľov. V ich kultúre má samotná idea aj spirituálny význam. Jej názov vám pripomenie, že sa na telo použije takzvaný nuru gél. Nuru po japonsky znamená klzký, no tento gél je aj príjemný a vďaka svojmu zloženiu aj nelepivý. Obsahuje totiž morskú riasu nori. Uľahčuje masáž, dodáva pocit vzrušenia, je hydratačný a pomáha relaxovať svaly. Zaujímavosťou je, že na jej začiatku vás čaká spoločná sprcha s masérkou, natriete sa spomínaným gélom, a až potom vás čaká príjemná masáž telo na telo s použitím rúk. Vykonáva sa na špeciálnej plachte, niekedy je to aj na latexovom prestieradle.

tantrická masáž ženy

Je to nepochybne zaujímavá a všestranne zameraná masáž, ktorá sa dá absolvovať aj vo dvojici. Dá sa absolvovať aj období pandémie, priestory salónu sú kompletne vydezinfikované, navyše sú zaistené jednorazové plachty, rúška, či meranie teploty pri vstupe. Všetko pre vašu bezpečnosť. Absolvujte nový zážitok, priučte sa niečomu novému a okoreňte svoj život, v tom vám pomôže Tantra Diamond Bratislava.