Hľadáte najlepšie aquaparky na Slovensku?

Ak milujete vodu a kúpanie v každom ročnom období, určite často navštevujete letné kúpaliská a aquaparky na Slovensku. Medzi tie najlepšie a najviac navštevované slovenské aquaparky patrí nepochybne aquacity Poprad. Tento komplex zložený nielen z bazénov, ale aj z desiatok ďalších atrakcií a služieb, sa nachádza v krásnom prostredí blízko Vysokých Tatier. Je obľúbenou dovolenkovou destináciou nielen Slovákov zo všetkých kútov Slovenska, ale tiež zahraničných turistov. Čo všetko aquacity Poprad ponúka a prečo by ste ho mali určite navštíviť?

aquapark

Prečo patrí aquacity Poprad medzi najvyhľadávanejšie aquaparky na Slovensku?

Aquaparky na Slovensku už v súčasnosti ponúkajú množstvo služieb, no aquacity Poprad je jednotkou medzi všetkými. Nájdete v ňom niekoľko vnútorných aj vonkajších bazénov so studenou, teplou či morskou vodou. V rámci týchto bazénov si môžete užiť rôzne atrakcie, akými sú tobogány, šmykľavky, ostrov pokladov či ďalšie atrakcie vo fun zóne. V tomto aquaparku na Slovensku nájdete aj plavecký bazén. Okrem bazénov ponúka aquacity Poprad tiež wellness, kde môžete dopriať relax vášmu telu i mysli. Masáže, solárium, saunový svet, manikúra či pedikúra – z tohto všetkého si môžete vybrať. V areáli tohto aquaparku na Slovensku nájdete niekoľko skvelých reštaurácií a barov, kde si môžete užiť gastronomický zážitok či osviežiť sa drinkom počas horúcich letných dní. No neznie to lákavo?

Celoročná prevádzka v aquacity Poprad

Nie všetky aquaparky na Slovensku fungujú na báze nepretržitej prevádzky. Aquacity Poprad je pre svojich návštevníkov otvorený celoročne, a preto ak radi lyžujete, neváhajte počas zimnej lyžovačky v Tatrách navštíviť tiež toto úžasné miesto plné zábavy a relaxu. Ceny za vstup sa líšia podľa toho, či chcete aquapark navštíviť sami alebo s niekým. Aquapark poskytuje skupinové celodenné zľavy, zľavy pre seniorov a deti mladšie ako 12 rokov. Môžete využiť rôzne akciové ponuky a darčekové poukážky. Cena za celodenný vstup sa pohybuje od 22 € na osobu bez členskej karty a pre 3-člennú rodinu sa cena pohybuje od 48 €.

vodní park

Chcete sa dozvedieť viac o aquaparkoch na Slovensku? Neváhajte a kliknite na našu internetovú stránku www.nasavoda.sk. Aquaparky na Slovensku sú vyhľadávané a je to nepochybne miesto, kde si nielen oddýchnete, ale hlavne zažijete kopu zábavy.