Staromódne svadobné oznámenia (vintage)

Zvečnenie vzájomnej lásky medzi dvoma ľuďmi snáď žiadne slovo nevystihuje lepšie ako slovo svadba. Deň svadby je asi ten najkrajší deň, na ktorý snúbenci vrúcne a oddane, častokrát veľmi dlho čakajú. Povedzme si však na rovinu, že so svadbou nie sú len radosti, ale aj starosti. Plánovanie svadby môže byť pre budúcich mladomanželov zložitý a náročný proces. Svadbu je totiž potrebné naplánovať do každého malilinkého detailu. Je dôležité ujasniť si výber kvetov, svadobných šiat a obleku, rezervovať si spoločenskú sálu a následne vybrať peknú, vhodnú výzdobu, zabezpečiť hudbu a tak ďalej, a tak ďalej. Niet pochýb o tom, že kvôli svadobnej ceremónii je potrebné zorganizovať všetky tieto veci, avšak najdôležitejšie je si uvedomiť, že svadba je predsa len z veľkej časti usporiadaná najmä pre hostí, ktorí sú na svadbu mladomanželov pozvaní. Áno, môže sa síce zdať, že stredobodom pozornosti na svadbe je najmä krásna nevesta a ženích, ale aká by to bola svadba bez hostí? K rozneseniu tejto krásnej a radostnej správy až do domovov Vašich príbuzných a známych, neposlúži nič lepšie ako tradičné svadobné oznámenie od graphicsoul.sk. Dovoľte nám, aby sme Vám aspoň s jednou časťou plánovania svadby trochu pomohli.

vintage svadba

Premýšľali ste so svojim nastávajúcim/cou už o tom, do akej tematiky bude Váš veľký spoločný deň naladený? Ste fanúšikovia vintage? Ak v blízkej budúcnosti plánujete svadbu aj Vy a ak premýšľate nad tým, že by ste svoju svadbu zasadili do starobylého štýlu, ktorý je v súčasnosti stále veľmi obľúbený, tak nepochybne musia byť súčasťou Vašej svadby svadobné oznámenia vintage. Svadobné oznámenia budú plne prispôsobené všetkým Vaším požiadavkám. Môžete sa rozhodnúť, aký vintage motív by Vám najviac vyhovoval, môžete skonzultovať farebné prevedenie obľúbených vintage pastelových odtieňov, dizajn, ilustrácie a pod. Na spracovaní a kvalite Vášho svadobného oznámenia si dáme veľmi záležať. Na výber budete mať rôzne typy papiera a pred samotným odoslaním oznámení do tlače, Vám bude poskytnuté odsúhlasenie grafického návrhu, aby bolo v konečnom výsledku všetko podľa Vašich predstáv.

vintage svadba, topánky

Minimálny odber kusov svadobných oznámení je 20 ks. Cena za ks sa pohybuje na rozmedzí od 0,60 do 0,90 €. Ak sa rozhodnete pre svadobné oznámenia v štýle vintage od graphicsoul.sk, určite nebudete ľutovať. Očarujúci vizuál a kvalita spracovania Vašich svadobných oznámení urobí na hostí obrovský dojem a zo svadby budú mať úprimnú radosť.