Sérum proti starnutiu

Správne zvolená kozmetika dokáže urobiť s pokožkou hotový zázrak. Nikdy nezabúdajte na rannú a večernú rutinu v podobe odlíčenia a starostlivosti o pokožku. Dôležité je zbaviť pleť po celom dni make-upu a nečistôt. Až následne môže začať starostlivosť. Zatiaľ čo ráno je najvhodnejšie aplikovať po líčidlách krém, večer je potrebné použiť sérum.

pleťové sérum

Anti-Aging.

Rada zameraná pre zrelšiu pleť, ktorá potrebuje špeciálnu starostlivosť. Zložky vyberané na ochranu pokožky obohatené o olej, minerály a vitamíny. Dôležitou zložkou každého kvalitného séra by mala byť kyselina hyalurónová a kolagén. Kyselina hyalurónová je dôležitá pre vypnutie pleti. Vekom jej koncentrácia v tele klesá a preto je dôležité ju pokožke dodávať inými cestami. Pleťové sérum má priaznivý vplyv na zväčšené póry a vďaka aktívnym zložkám má antioxidačný účinok. Sérum je prvá pomoc aj pri pigmentových škvrnách či začervenaní pokožky.

Pleťové sérum https://www.amourdeadsea.sk poskytuje pokožke správnu výživu. Je ľahké a pleť na noc nezaťažuje. Neupcháva póry a vaša pokožka bude po nanesení hebká. Sérum je vhodné začať používať už v mladšom veku, aj v prípade dobrej kvality pokožky. Okrem regenerujúcich účinkov spomaľuje starnutie pleti a dodáva jej mladý, svieži vzhľad. Na sérum už nie je potrebné nanášať nočný krém. Stačí vám vmasírovať pár kvapiek do pokožky. Pre ešte lepší účinok si raz za čas doprajte masáž tváre. Pleť bude vypnutejšia a viac pripravená na používanie prípravkov.

pleťové sérum

Na starostlivosť o svoje telo by ste si mali každý deň nájsť pár minút. Vaša pokožka sa vám neskôr poďakuje a vy budete vďačná za bezstarostné starnutie. Do kvalitnej kozmetiky sa oplatí investovať. Vyberať by ste si mali produkty podľa kvality a potreby pre váš vek a stav pokožky, nie podľa cenovej kategórie. A hlavne starostlivosť nezanedbávajte.