RGB LED pásiky

Chcete svoj domov nejako oživiť? Nejakým spôsobom spestriť priestor, ktorý slúži na stretnutia s rodinou či priateľmi? Zvoľte RGB LED pásiky 10m IP20 ledprodukt.sk a užívajte si krásnu atmosféru plnú príjemných svetelných efektov. Každá párty sa razom premení na niečo výnimočné a vy tak dosiahnete žiadaný efekt ako profesionál. RGB LED pásiky je možné umiestniť aj na miesta, ktoré chcete dostať do,,popredia,, ako sú napríklad sadrokartónové podhľady, Prechody medzi miestnosťami, obývacie vitríny či barové pulty a mnoho iného.

RGB LED

RGB LED pásiky sú ľahko aplikovateľné a hodia sa všade. Ich ovládanie je jednoduché pomocou diaľkového ovládača a ich prijímač môže pri niektorých RGB LED sadách ostať pokojne skrytý napríklad v podhľade. Pomocou diaľkového ovládača ľahko a jednoducho nastavíte požadovanú svetelnú kombináciu s plynulým farebným prechodom a taktiež si môžete nastaviť aj rýchlosť tohto prechodu medzi farbami. V našej ponuke RGB LED pásikov nájdete viacero rôznych sád, ktoré Vám napomôžu k nasvieteniu priestorov na profesionálnej úrovni. Spomeňme napríklad kompletnú sadu RGB LED pásik 10M IP20 30LED/M, IR3.

RGB sada

Jedná sa o jeden 10m dlhý RGB LED pásik SMD 5050 30LED/m IP20 ku ktorému dostanete diaľkový ovládač so 44 funkciami- IR3. Čidlo tohto RGB prijímača však musí byť viditeľné. Jedná sa však o kompletnú sadu, ktorá Vám krásne oživí Váš priestor. Ďalej si u nás môžete zakúpiť 10M IP20 30LED/M RGB pásik, RF9 dotyk taktiež v kompletnej sade, kde nájdete samozrejme taktiež diaľkový ovládač RF9 pre ktorý nie je nutná viditeľnosť prijímača, ten môže ostať ukrytý v podhľade ako to už bolo spomenuté vyššie. V tejto sade ďalej nájdete jeden 10m RGB LED pásik SMD5050 30LED/m IP20. Taktiež je tu možnosť napájacieho zdroja, ktorý je na výber z dvoch možných dostupných k tejto sade a to LED napájací zdroj 84W- adaptér na zapojenie do zásuvky alebo LED napájací zdroj 100W IP67 MEANWELL pre priame zapojenie do elektrickej siete. Samozrejme, v ponuke máme toho omnoho viac, stačí si len pozrieť a vybrať si to správne pre seba.