Poď sa hrať, miláčik

Šťastný partnerský vzťah si vyžaduje koexistenciu rôznych atribútov. Radíme k nim napr. záujem o partnera, komunikáciu, ale aj intímne dotyky, objatia či bozky. Ďalšou dôležitou súčasťou partnerského spolunažívania je sexualita, o ktorej by sa dalo povedať, že je jedným z hlavných pilierov harmonického vzťahu. Ak niečo z vyššie uvedeného vo vzťahu absentuje, nastáva kríza. Partner sa cíti nepochopený, odstrčený, nezaujímavý a neatraktívny. Problémom je aj to, ak vzťah upadne do stereotypu a intímne zblíženie dvoch ľudí sa stane povinnosťou.

Sexperimenty - spoločenská hra pre dospelých

Možností ako oživiť sexuálny život jestvuje v súčasnosti mnoho. Môžete s partnerom striedať rôzne polohy i miesta na milovanie, oživiť spálňové aktivity hraním rolí vo vzrušujúcich kostýmoch alebo jeden druhému písať erotické správy či odkazy, ktorými v partnerovi vzbudíte hlad po vašom tele.

Vhodnou alternatívou sú aj partnerské a erotické hry ako skvelý spůsob zažiť sex. Na trhu sa ich nachádza toľko, že si medzi nimi každý nájde niečo pre seba. Vďaka nim partnera lepšie spoznáte a budete odvážnejší v prejavovaní svojich túžob. Okrem toho objavíte chuť navzájom skúmať jeden druhého a prebudíte v sebe nespútanú vášeň.

Začať môžete zľahka. Stačí, ak doma nájdete balíček kariet a navrhnete partnerovi, že ten z vás, ktorý prehrá, si vyzlečie nejaký kúsok odevu. Ak patríte k odvážnejším, tak si k tomu pustite obľúbenú hudbu, ktorá navodí príjemnú atmosféru a trošku pri vyzliekaní zatancujte alebo zakrúžte bokmi. Hranie kariet sa zmení v krásny striptíz, na ktorý si s úsmevom spomeniete vždy, keď váš partner povie „poď sa hrať, miláčik.“

Hriešne losy

Ak nie ste fanúšikmi kartových hier, tak si môžete zaobstarať divoké kocky, hriešne losy, sexuálne pexeso, adventný kalendár s úlohami pre dospelých alebo taký, ktorý je plný erotických hračiek. Siahnuť sa dá aj po stolových spoločenských hrách, ku ktorým patrí napr. hra Sexperimenty, ktorá je ponúkaná v dvoch verziách, takže si pri nej prídu na svoje hanblivejšie aj odvážnejšie páry. Taktiež si môžete vymyslieť nejakú vlastnú hru, ktorej pravidlá budete poznať len vy a váš partner. Fantázii sa medze nekladú. Hlavné je, aby ste sa znova cítili príťažlivo.

Uvedomte si, že sexualita nie je len o samotnom akte, ale aj o tom, čo mu predchádza. Nebojte sa preto siahnuť aj po partnerských hrách, ako napr. Poznaj partnera či Človečina. Môžete si vyhľadať aj zoznam otázok pre páry, vďaka ktorým sa navzájom lepšie spoznáte.

Rozmaznávajte svojich milovaných partnerov, hrajte sa s nimi a nebojte sa im ukázať, že po nich vášnivo túžite, nezáležiac na tom, či spolu ešte len začínate alebo už roky tvoríte pár. Nezabudnite na to, že programované plánovanie intímnych chvíľ zabíja vášeň a opustite mylný predpoklad, že hrať sa smú len deti.