Relax na rybách

Často som sníval o tom, že budem mať koníček, ktorý ma bude naozaj napĺňať, ktorý bude jednoducho to, čo ma vždy upokojí, nech budem mať akýkoľvek zlý deň. Zlé dni mám vo svojej práci naozaj veľmi často a práve preto si myslím, že by mi pomohol nejaký relax v podobe nejakého hobby alebo koníčka, kedy zabudnem úplne na všetko a budem sa sústrediť len na to, čo robím. Relax je niečo, čo potrebuje vo svojom živote každý a asi nikto nie je výnimka. Je to dôležité, pretože práve preto budete vedieť, že to stojí za to a že sa nemusíte viac stresovať kvôli hlúpostiam.

rybářské lodě

Stresovanie vám predsa na dobrej nálade určite ne pri idá a môžete si byť istý, že nech budete robiť čokoľvek, v myšlienkach sa vždy vrátite k tomu, čo všetko ešte musíte urobiť a čo ste ešte neurobili. Je dôležité, aby ste si oddýchli. Ja som bol vždy workoholik, ale pochopil som, že nie je hanba si oddýchnuť, nie je hanba povedať, že som naozaj unavený a potrebujem pauzu. Je to predsa moje zdravie. Preto som si zobral na týždeň voľno, kúpil som si udice delphin a vybral som sa na ryby. Asi nemusím hovoriť, že som skutočne nevedel, čo mám od toho čakať.

rozhoz sítí

Bol som taký zmätený, že to poriadne neviem ani opísať. Absolútne som nevedel, kam idem a čo vlastne budem chytať a ani to či to bol dobrý nápad. Učil som sa za pochodu, ale musím povedať, že to bolo to najlepšie rozhodnutie, ktoré som urobil. Išlo práve o to, že pri rybačke som si užil takú pohodu ako asi ešte nikdy v živote. Bol som spokojný, bol som šťastný a bol som skutočne presvedčený o tom, že toto je niečo, čo ma bude tešiť, nech sa deje čokoľvek. Bol som rád, že som našiel niečo, čo mi pomáha úplne vypnúť mozog. Je to dôležité, keď si chcete naozaj oddýchnuť. Pri stresoch v práci sa to inak ako relaxom naozaj nedá vydržať a myslím, že sa so mnou stotožnia takmer úplne všetci.