Prečo a ako si zariadiť svoj kozmetický stolík?


Para v kúpeľni
Pri sprchovaní sa v kúpeľni hromadí para a nedá sa tomu vyhnúť, lebo väčšina ľudí ma rado sprchovanie sa s horúcou vodou. Tá neprospieva kozmetickým výrobkom. Udržujte preto svoje kozmetické prostriedky na chladnom, suchom mieste a predlžíte ich životnosť. Preto je lepšie mať kozmetický stolík v izbe.

kosmetika

Prirodzené svetlo
Ako si bezchybne aplikovať make-up? Jeden spôsob, je aplikácia make-upu v miestnosti s veľkým množstvom prirodzeného svetla. Čím viac ho je, tým lepšie. Prirodzené svetlo vám umožní získať čo najlepšiu predstavu o tom, ako skutočne vyzerá vaša tvár predtým, ako vyjdete von.

Jasná biela stena
Zvoľte si radšej bielu stenu do miestnosti, v ktorej plánujete umiestniť svoj kozmetický stolík. Biela, na druhej strane, funguje vo bude odrážať akékoľvek prirodzené svetlo v miestnosti. Vy budete všetko pri líčení dobre vidieť.

Organizátory
Organizátory sú skvelý spôsob, ako si na toaletnom stolíku poupratovať a všetko dať na svoje miesto. Dajú sa kúpiť za lacno v hocijakom obchode s nábytkom. Existuje ich veľa druhov, niektoré sú vhodné na rúže, iné zas na laky. Je na vašej fantázii, ako si toaletný stolík zariadite.

Skryte neporiadok
Všetci máme kozmetické výrobky, ktoré už nemajú pekný obal. Také veci dajte radšej do zásuvky a tie pekné vytiahnite. Toaletný stolík bude vyzerať krajšie a pri upravovaní sa budete pri ňom aj lepšie cítiť.

štětce

Všetko je na jednom mieste.
Už nemusíte behať okolo domu a hľadať vaše kozmetické veci. Všetko budete mať vo vašom kozmetickom stolíku a nič sa vám nestratí. Je to naozaj dobré hlavne, keď sa budete ráno ponáhľať do školy a nebudete stíhať.

Šikovné police
Police sú veľmi praktické na nich naukladáte napríklad lak na nechty alebo aj iné veci. Dajte výrobky, ktoré používate najviac najbližšie k vám, aby ste ich ľahko mohli chytiť, keď ich budete používať.