Môže krém zvlhčovať 24 hodín?

Ako si vybrať krém v chladnej sezóne ?
So začiatkom vykurovacej sezóny je zvlhčovanie neuveriteľne dôležité v dôsledku kolísania teploty (medzi miestnosťou a ulicou). Hlavná vec je rozhodnúť sa o tom, čo vaša pleť potrebuje. Pre suchú pokožku je potrebný zvlhčovač priamo, vyživuje horné vrstvy. Mastná – vyžaduje vlhkosť a zložky, ktoré pomôžu zmenšiť póry . Pre zmiešanú pleť musíte vyrovnať kontrasty medzi suchou a mastnou oblasťou, to znamená, že musíte vyriešiť dva problémy naraz.

hygiean

Všeobecné pravidlá pre výber krému pre každého v chladnej sezóne – venujte pozornosť vôni. Čím je slabšia, tým vyššia je účinnosť krému, pretože vôňa je daná rôznymi vonnými látkami, konzervačnými látkami a farbivami. Tieto chemické zložky môžu spôsobiť alergie a pre pokožku samozrejme nemajú žiadne výhody. Pre príjemnú vôňu je lepšie vybrať  vhodný parfém alebo v najhoršom prípade gél alebo telové mlieko .  Farba je tiež dôležitá. Ideálny je čistý biely krém. Rovnaký príbeh: existuje menej farbív a s najväčšou pravdepodobnosťou má kvalitnejšie komponenty.

Potrebujete krém, ktorý funguje 24 hodín
Nie všetky krémy môžu poskytnúť dlhotrvajúci zvlhčujúci účinok, ale čarovné slová "zvlhčovanie po dobu 24 hodín" nie sú klamstvá. Musíme však pochopiť, že takéto krémy majú vedľajší účinok – mastný lesk, ktorý sa vždy objavuje na tvári po 12 alebo viac hodinách.  Okrem toho v noci nie zvlhčujúce, ale práve výživové zložky prinesú viac výhod – pomôžu prirodzenej bunkovej obnove.

krém

Aké zložky by mali byť zahrnuté do hydratačného krému?
Vezmite si krémy s kyseliny hyalurónovej na jeseň a tiež v zime, je vhodná pre všetky typy pleti a efektívne bojuje s jej dehydratáciou a suchosťou. Vitamíny A a E tiež pomôžu, zúčastňujú sa metabolických a regeneračných procesov pokožky. Ak máte v makeupe termálnu vodu ( najprv zistite, či nepoškodzuje vašu pokožku) a morské minerály, potom je to dobrý plus v prospech hydratácie.
A pamätajte, že akýkoľvek krém ovplyvňuje iba hornú vrstvu pokožky. Ak nepijete dostatok vody, potom žiadna náprava či krém nedokážu dostatočne nasýtiť pokožku.