Dokonalé strieborné šperky

Keď sa povie šperk, tak si každý hneď predstaví nádherné kúsky z tradičných materiálov ako sú zlato a striebro. A nie je divu, pretože sa jedná o materiály, ktoré sú samé o sebe prekrásne, podmanivé a žiarivé a sú symbolom nielen postavenia, ale hlavne zvýraznenia krásy a to predovšetkým tej ženskej.
Poďme sa pozrieť zblízka na strieborné šperky.

prsten

Materiál, ktorý zaujme svojou nežnou krásou, nenápadnosťou a pritom výraznosťouje obľúbený už od dávnych časov a je symbolom bohatstva a postavenia ako aj zlato. Preto sa práve z týchto materiálov vyrábajú nádherné kúsky ako náušnice, retiazky, náhrdelníky, náramky či prstene, pretože sú na tele viditeľné a slúžia ako dokonalý doplnok.

Jemné sfarbenie, ktoré je pre striebro charakteristické, sa dá popísať ako farba mesiaca, zatiaľ čo zlato ako farba slnka. Ich žiarivosť je ďalšou charakteristickou známkou a možno práve preto sa z týchto materiálov vyrábajú práve krásne šperky.

Výber je naozaj široký, takže si môžete vybrať z rôznych druhov produktov a skrášliť tak svoje ruky, prsty, uši, krk i nohy a podľahnúť buď jednoduchým a drobným prevedeniam alebo zvoliť niečo viac výrazné a hrubé.
Veľmi obľúbené je nosenie niekoľkých prsteňov, náramkov i retiazok a vôbec to nepôsobí nevkusne. Práve naopak, vrstvené varianty dokážu dokonale doplniť celkový outfit i dojem.

Ani jednoduché varianty však nezaostávajú a dokážu príjemným spôsobom podtrhnúť vkus a krásu a rôzne príležitosti ako napríklad spoločenské udalosti.
V kombinácii s trblietavými kamienkami a to najčastejšie kamienkami Swarovski dostávajú nádych luxusu a príjemného sfarbenia, ktoré pristane každej žene.
Vybrať si len jeden kúsok často naozaj nestačí a nikdy nie je na škodu mať vo svojej šperkovnici hneď niekoľko podmanivých kúskov na bežné nosenie i výnimočné situácie.

naušnice stříbrné

Tak ako oblečenie, tak i náušnice, prstene, náramky či retiazky sa nechajú meniť každý deň a pridávajú tak na zaujímavosti.