Zažite senzuálnu body massage na vlastnej koži. Doslova!

So senzuálnou masážou a jej účinkami sme zoznámení už aj na Slovensku, či už prostredníctvom ponuky súkromných masérok alebo návštevou špecifických tantra salónov, ktoré sa tomuto umeniu naplno venujú a zákazník v nich na vlastnom tele môže okúsiť hneď niekoľko zaujímavých praktík.

A v bohatej ponuke senzuálnych služieb ako aj v širšej ponuke sympatických masérok spočíva výhoda návštevy tantra salónu. V neposlednom rade vravíme o čistých a sympatických priestoroch dokonale prispôsobených na relax.

pekná žena, modelka

Classic tantra massage spočíva v senzuálnych dotykoch, ktorých autorom je masér/ka. Dotyky sa zaoberajú takisto hlavnými erotogénnymi zónami, čím sa pracuje so sexuálnou energiou. Cieľom je uvoľniť napätie a odstrániť telesné, emočné a sexuálne bloky. Ide tak zároveň o vhodnú prevenciu napríklad pred ochorením prostaty ako aj pred erektilnou dysfunkciou u mužov.

U mužov ako aj o žien môže ísť zároveň o spôsob, ako zvýšiť libido a načerpať nové životné sily.

Erotic massage https://bratislavatantra.sk/en/ v priestoroch Bratislava Tantra však okrem tejto „klasiky“ ponúka aj niečo viac. Ako bolo spomenuté, salóny disponujú širšou ponukou dostupných služieb.

  • Spomeňme najmä tzv. body massage.

Tá sa odlišuje asi najviac a to tým, že masérka pri nej používa ako hlavný nástroj a zdroj energie svoje telo, ktorým sa doslova „kĺže“ po tele zákazníka. V takomto prípade vravíme opäť o jednosmernom princípe, kedy je masérka darkyňou energie a návštevníkovou jedinou úlohou je vedieť tieto senzuálne dotyky prijať a precítiť ich zmyselnosť.

ženské telo

Ako si však viete domyslieť, je to vzrušujúcejšia technika, než akú poskytuje classic tantra. Tým pádom býva spravidla odporučená pre tých, čo už majú s návštevou tantra masáží základné skúsenosti a dokážu prijať vyšší a intenzívnejší stupeň senzuality.

  • Práve títo návštevníci si totiž masáž „tela na telo“ dokážu užiť najlepšie.