Tantra masáž objaví vaše skryté erotogénne zóny.

Masáže už dnes poznáme rôzne. Od klasických až po naozaj extravagantné. A kým pri klasike sa masérka zameriava len na hlavné časti vášho tela, ako chrbát nohy, krk, poznáme aj masáže, kde zvyšok tela neostáva nepovšimnutý. Hovoríme o tantrickej masáži a konkrétne masáži lingamu. Lingam je v terminológii tantrickej masáže pýcha mužského pokolenia. Nie je to ich mozog, ale niečo, čím tiež veľmi radi rozmýšľajú – mužské prirodzenie. Aj to si vyžaduje špeciálnu starostlivosť. Pri masážach nejednému mužovi prebleskne hlavou túžba, aby sa masérkine ruky mierne pošmykli a skončili masírovaním práve tejto časti tela. Na tantrickej masáži sa všetky podobné myšlienky stávajú skutočnosťou. Masáž lingamu sa tu deje na každodennej báze. Bez ostychu a bez problémov. Masírovanie intímnych partií je dôležité z dôvodu rozprúdenia sexuálnej energie, ktorá sa tiež môže zablokovať.

Zena

Tantrická masáž nie je len o masáži lingamu, ale všetkých zón na mužskom tele, ktoré sú erotogénne, Tantra masáž je niečo ako sex masážou. Používajú sa len dotyky a telo. Vynikajúce aj ako predohra do každej spálne. Ak získate základné skúsenosti s tantrickou masážou v špecializovanom tantra centre, môžete si následne skúsiť masáž lingamu aj u vás doma.

Masaz

Určite to obohatí váš partnerský a s tým súvisiaci sexuálny život. Tantra masáž vás naučí, ako lepšie spoznať svoje aj partnerkino telo a odčítať, čo vám spoločne prináša potešenie. Vaše telá sa dostanú do harmónie nielen po fyzickej, ale aj psychickej stránke. Ak ste stále mierne skeptickí, vyskúšajte na vlastnej koži a uvidíte, že je ešte veľa toho, čo ste doposiaľ nevedeli. Je veľa čo objavovať o sebe, aj o svojej partnerke. Vďaka tantra masáži sa vám to podarí. Buďte kreatívny a použite svoju fantáziu pri vymýšľaní nových postupov. Na každej časti tela sa nachádza určitý erotogénny bod. A masáž lingamu môže byť vyvrcholením celého procesu.