Slovenské dizajnové „Fusakle“

Za celou myšlienkou stojí Ján Anguš. Ten začal na výrobe netradičných ponožiek pracovať ešte v roku 2014 a o rok neskôr ich prvý krát predstavil na jednom z trhov v Bratislave. Ako sám uviedol, snažil sa vytvoriť extravagantné kúsky oblečenia, ktoré by v niečom dokázali zmeniť myslenie ľudí. No a práve ponožky sa mu zdali ako správna voľba.

podkolenky
 
Jedným z cieľov, ktoré si zakladateľ značky stanovil, bolo to, aby sa celá výroba jeho produktov odohrávala výlučne na Slovensku. Dnes môžeme povedať, že sa mu ho podarilo úspešne naplniť. Na ponožkách sa objavujú všakovaké tvary a farby. Na mnohých kúskoch však nájdeme motívy úzko spojené so slovenskom.  Ich úlohou je podpora rôznych oblastí, ako napríklad našich hôr alebo rôznych miest.
 
Ako si kúpiť „Fusakle“
 
„Fusakle“ si môžete kúpiť cez e-shop. Výber je naozaj široký. Nájdete tu ponožky pre ženy, mužov i deti. Ponuka motívov je tak široká, že si každý nájde naozaj to svoje.
Ponožky sú vyrábané z deväťdesiatich dvoch percent bavlny, šiestich percent polyamidu a dvoch percent elasténu. Ako si môžeme prečítať na webe, všetky materiály sú vysoko kvalitné. Preto sa nenechajte odradiť pomerne vyššou cenou. Jeden pár pánskych i dámskych ponožiek, si kúpite za približne sedem až osem eur, podkolienky sú drahšie o nejaké to euro až dve.
 
Aj pre tých najmenších
 
Ak chcete, aby trendové ponožky vlastnilo aj vaše dieťa, máte na výber od veľkostí pre tie najmenšie bábätká až po trochu odrastené deti. Aj v tomto prípade si môžete vyberať z množstva motívov. Nájdete tu ponožky s obľúbenými detskými postavičkami, zvieratkami alebo jednoduchými, ale farebnými vzormi. Za tieto ponožky zaplatíte okolo päť eur.

ponožky
 
Nie len ponožky
 
V e-shope nájdete aj tričká s originálnou potlačou a rôzne darčekové balenia. Zaujímavá je napríklad darčeková plechovka na „fusakle“, alebo ponožky balené po viacerých kusoch. Ak teda chcete niekomu darovať originálny darček, na tomto webe si určite vyberiete.