Poslanie gurua

Poslaním tantrických masáží je, aby človek mal šancu dosiahnuť vykúpenie prostredníctvom aktivít, ktoré sa páčia bohu. Jednou z týchto aktivít je aj vyznávanie tantry. Tantrizmus ako taký má svojimi pravdami, výrokmi, presvedčeniami, meditačnými a masážnymi technikami veľmi blízko k bohu, pretože v sebe spája veci, ktoré si boh od ľudí vyžaduje. Postoj tantrizmu k životu je otvorený, avšak má svoje hranice a názory, ako by človek mal život správne žiť a nielen prežívať. Tantrické masáže ponúkajú skvelý návod na to, ako dosiahnuť konečné vykúpenie, po ktorom tak všetci túžime.

masáž

Tantrizmus je vo svojej podstate učenie, náboženstvo a filozofický smer a tantrické masáže sú naopak akousi duchovnou praxou tohto učenia, ktoré premieňajú všetku krásnu a dychberúcu teóriu na intenzívny a nezabudnuteľný zážitok s erotickou a veľmi podmanivou atmosférou. Všetky aspekty duchovna spolu tvoria veľmi zložitý celok, ktorý sa ťažko vysvetľuje. Tantrické masáže však vedia tento celok podať unikátnym spôsobom, a to tak, že zákazník dostane možnosť pocítiť dotyk všade prítomného duchovna na vlastnej koži. Tantrizmus kladie dôraz na úlohu gurua, ktorý vedie svojho študenta po ceste životom a oboznamuje ho s učením.

žena

Je to prvok, ktorý možno často bádať vo východných učeniach, umeniach a filozofii. Úlohou tohto duchovného učiteľa je, aby pripravil svojho študenta na život. Študent ho má následne žiť podľa toho, čo sa naučil a je už len na ňom, či si zvolil správny spôsob, ktorý bude nakoniec odmenený duchovným prebudením a osvietenstvom. Dosiahnutie duchovného prebudenia je poslaním gurua. Študent sa – v prípade zvolenia si správnej cesty – neskôr taktiež sám stane učiteľom a celý kolobeh odovzdávania skúseností a presvedčení sa začína odznova. Takto kedysi fungovalo tantrické učenie. Teraz je tento spôsob odovdávania značne rozdielny.